بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

آخرین وضعیت های وب در بورس |خلاصه ابهامات از زبان نهاد ناظر

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

 آخرین وضعیت های وب در بورس |خلاصه ابهامات از زبان نهاد ناظر

یک مقام نظارتی آخرین وضعیت نماد «های وب» را اطلاع رسانی کرد. وحید روشن قلب رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان در خصوص بازگشایی نماد «های وب» گفت: همانگونه که در اطلاعیه شفاف سازی منتشر شده در کدال اعلام شده است٬ شرکت باید قبل از بازگشایی نماد معاملاتی پاسخ ابهامات اعلام شده و صورت های مالی ۱۲ ماهه حسابرسی شده خود را ارائه دهد.

یک مقام نظارتی آخرین وضعیت نماد «های وب» را اطلاع رسانی کرد.

وحید روشن قلب رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان در خصوص بازگشایی نماد «های وب» گفت: همانگونه که در اطلاعیه شفاف سازی منتشر شده در کدال اعلام شده است٬ شرکت باید قبل از بازگشایی نماد معاملاتی پاسخ ابهامات اعلام شده و صورت های مالی ۱۲ ماهه حسابرسی شده خود را ارائه دهد.

روشن قلب در پاسخ به این سوال که آیا هیات پذیرش از آن ابتدا همه موارد سال های گذشته این شرکت را بررسی نکرده؟ گفت: ابهام ایجاد شده مربوط به صورت های مالی سنوات گذشته شرکت بوده و بررسی های صورت گرفته با اتکا بر صورت های مالی حسابرسی شده شرکت و مدارک و تاییدیه های ارائه شده توسط شرکت است و در قانون بازار نیز به صراحت بر مسئولیت افراد نسبت به ارائه اطلاعات کامل و صحیح تاکید شده است.

به گفته وی؛ بررسی صورت های مالی سنوات گذشته شرکت پیرو ارسال گزارشاتی مبنی بر عدم ایفای تعهدات در قرارداد ۱USO پس از عرضه سهام شروع شد که پس از بررسی کامل صورت های مالی و مدارک مثبته در کمیته نظارت بر موسسات حسابرسی معتمد سازمان و ارجاع به مراجع ذیربط پاسخ دریافتی که حاکی از عدم رعایت استانداردهای حسابداری و ابهام در قسمتی از صورت های مالی سنوات گذشته شرکت بود ، جهت انجام اقدامات لازم به شرکت ارسال گردید. همچنین در این فاصله شرکت جهت رفع قسمتی از ابهامات اقدام به دریافت تاییدیه کارفرما در خصوص تامین خدمت موضوع قرارداد USO1 و عقد الحاقیه ۵ این قرارداد نمود.

وی گفت: این شرکت نیز همانند سایر شرکت ها بر اساس تعهدات خود ملزم به ارایه صورت های مالی بر اساس استانداردهای حسابداری است.

منبع: بورس۲۴

نوشته آخرین وضعیت های وب در بورس |خلاصه ابهامات از زبان نهاد ناظر اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.