بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

افزایش سرمایه در شرکت بیمه ملت

افزایش سرمایه در شرکت بیمه ملت

دسته بندی : بورس تهران تاریخ : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

اطلاعات کسب شده از شرکت بیمه ملت حاکی از آن است که افزایش سرمایه این شرکت به تایید سازمان رسیده است.

به گزارش رادیوسهام ، براساس اطلاعات کسب شده از شرکت بیمه ملت باتوجه به پیشنهاد هیات مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه و پس از آن تایید و تهیه گزارش حسابرس قانونی شرکت، سازمان بورس با این افزایش سرمایه موافقت و مجوز آن نیز داده شده است.

یک منبع آگاه در این رابطه به خبرنگار ما گفت: با توجه به گزارش توجیهی هیات مدیره سرمایه از مبلغ ۲هزار و ۸۵۰میلیارد ریال به مبلغ ۳هزار و ۳۰۰میلیارد ریال افزایش می یابد.

وی ادامه داد: این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور افزایش سهم نگهداری و توان سودآوری شرکت که در تاریخ ۸آذر۱۳۹۶ به تصویب هیات مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

این مقام آگاه تصریح کرد: بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

گفتنی است؛ پس از تایید نهایی سازمان و عملیاتی شدن این افزایش سرمایه، «ملت» بزرگترین شرکت بیمه ای حاضر در بورس با سرمایه ۳هزار و ۳۰۰میلیارد ریال خواهد بود.

منبع: پاسارگادتحلیل

نوشته افزایش سرمایه در شرکت بیمه ملت اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.