بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

ایجاد سینرژی جدید بین سهامداران و بازار سرمایه در فاینکس ۲۰۱۸

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

ایجاد سینرژی جدید بین سهامداران و بازار سرمایه در فاینکس 2018

این رویداد که منجر به گردهمایی تمامی ارکان بازار سرمایه، شرکت های مختلف، نهادهای تحت نظارت سازمان بورس در کنار نهادهای مالی و بانک ها می شود سینرژی و هم افزایی سهامداران با بازار سرمایه را فراهم می آورد.

به گزارش رادیوسهام برگزاری نمایشگاه های تخصصی باعث می شود که یک گردهمایی کلی از تمامی خبرگان این صنعت شکل بگیرد و باعث آشنا شدن سهامداران با تمامی ارکان بازار سرمایه، شرکت های مختلف و نهادهای تحت نظارت سازمان بورس شود.

کوروش شمس، مدیرعامل شرکت سبد گردان پاداش سرمایه در خصوص فاینکس ۲۰۱۸ و مزیت های آن برای ارتقاء فرهنگ سهامداری بیان داشت: این رویداد که منجر به گردهمایی تمامی ارکان بازار سرمایه، شرکت های مختلف، نهادهای تحت نظارت سازمان بورس در کنار نهادهای مالی و بانک ها می شود سینرژی و هم افزایی سهامداران با نهادهای بازار سرمایه را فراهم می آورد.

وی در این خصوص ادامه داد: سرمایه گذاری در بازار سرمایه باید به سمت فرهنگ سازی پیش برود که به نظر می رسد این مهم در فاینکس ۲۰۱۸ محقق خواهد شد. به طوری که این فرهنگ شکل بگیرد که سرمایه گذارانی که تخصص آنچنانی ندارند از طریق سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری، نهادهای سبدگردان، یا شرکت های مشاور سرمایه گذاری اقدام کنند.

شمس در این خصوص افزود: برگزاری این نمایشگاه ها باعث می شود فرهنگ سرمایه گذاری و آموزش راه های درست سرمایه گذای به مردم از نزدیک صورت بگیرد. در کنار این قضیه، بحث تامین مالی برای شرکت های تولیدی و شرکت های خدماتی نیز بحث داغی است و به نظر می رسد برگزاری این نمایشگاه با در نظر گرفتن این مهم که بانک و بورس در کنار هم حضور دارند می تواند فرصت مناسبی برای آشنایی با ابزارهای تأمین مالی باشد.

وی در خصوص همخوانی تحقق شعار امسال در بازار سرمایه خاطرنشان کرد: قطعا بازار سرمایه از مهمترین ارکان در تحقق اهداف عملیاتی حمایت از تولید داخلی است. در این راستا تامین مالی ارزان قیمت از طریق بازار سرمایه و نیز استفاده از پتانسیل های بورس کالا از اهم موارد خواهد بود.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ( فاینکس ۲۰۱۸) از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و شرکت های علاقه مند به مشارکت در این رویداد برای اطلاع از جزئیات می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.iranfinex.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی ۱۳۳ و ۱۱۶ تماس بگیرند

منبع: سنا

نوشته ایجاد سینرژی جدید بین سهامداران و بازار سرمایه در فاینکس ۲۰۱۸ اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.