بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

برنامه واگذاری یک دارایی دیگر توسط زیرمجموعه ۵۵ تومانی سایپا

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

سرمایه گذاری سایپا زیرمجموعه ۵۵ تومانی سایپا از فروش ۱۷.۵ درصد از سهام شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان خبر داد و آماده بازگشایی نماد شد.

به گزارش رادیوسهام ، سرمایه گذاری سایپا که با قیمت ۵۵ تومانی هر سهم از زیرمجموعه های مهم سایپا بشمار می رود ، پیش از این برنامه فروش زمین ایزد شهر (جاده محمود آباد – نور) را اعلام کرده که شامل ۹۹ هزار و ۷۲۵ متر مربع و با مساحت ۱۵۳ هزار متری و به ارزش ۱۱۱ میلیارد تومان است.

در این میان “وساپا” از برنامه واگذاری بلوک ۱۷٫۵ درصدی شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان خبر داده که شامل ۷۰۰ میلیون سهم است.

قیمت ارزیابی کارشناسی به عنوان قیمت پایه تعیین شده که همزمان با تحویل اسناد مزایده به متقاضیان اعلام خواهد شد. میزان سپرده شرکت در مزایده معادل ۵ درصد قیمت پایه بوده که باید توسط متقاضی به حساب تعیین شده در اسناد مزایده واریز شود. متقاضیان برای دریافت اسناد مزایده می توانند از امروز به مدت ۷ روزکاری اقدام به ارایه تقاضا کنند.

منبع: عصرمالی

نوشته برنامه واگذاری یک دارایی دیگر توسط زیرمجموعه ۵۵ تومانی سایپا اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.