بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

تحقق ۸۸۷ ریال سود به ازای هر سهم شبریز

تحقق ۸۸۷ ریال سود به ازای هر سهم شبریز

دسته بندی : بورس تهران تاریخ : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

شرکت پالایش نفت تبریز در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۶ مبلغ ۸۸۷ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داده است که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۱۸۴ درصد افزایش داشت.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت پالایش نفت تبریز اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه ثبت شده معادل سه هزار و ۸۸۴ میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال منتشر کرد.

شرکت پالایش نفت تبریز با انتشار عملکرد ۹ ماهه سال جاری خود اعلام کرد در دوره سه ماهه سوم سال مالی جاری مبلغ سه هزار و ۴۴۶ میلیارد و ۳۴۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۸۷ میلیون ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۱۸۴ درصد افزایش داشت.

“شبریز” در دوره ۹ ماهه مشابه سال مالی قبل مبلغ ۳۱۲ ریال زیان به ازای هر سهم اختصاص داده بود.

با کسر سود خالص از زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ دو هزار و ۸۴۱ میلیارد و ۷۴۵ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد

منبع: سنا

نوشته تحقق ۸۸۷ ریال سود به ازای هر سهم شبریز اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.