بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

تیم جدید مدیریتی رتکو از جدی شدن چند قرارداد مهم و سودآور خبر داد

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

 تیم جدید مدیریتی رتکو از جدی شدن چند قرارداد مهم و سودآور خبر داد

با توجه به تغییر مدیریتی در تابستان سال ۹۶از همان شروع فعالیت با برنامه و استراتژی تا کنون برنامه های شرکت اعلام شد. ابوالفضل حسینی مدیر روابط عمومی شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو گفت: افزایش درآمد به میزان ۵.٩درصدطی سال مالی ۹۶ نسبت به سال مالی ۹۵ ( درآمد سال ۹۵ از مبلغ ۵۶٣ر۴٧٢ میلیون ریال به مبلغ ٨۴٠ر۵١۵ میلیون ریال ) از دیتاوردهای مدیریت جدید بوده است.

به گزارش رادیوسهام ، با توجه به تغییر مدیریتی در تابستان سال ۹۶از همان شروع فعالیت با برنامه و استراتژی تا کنون برنامه های شرکت اعلام سد.

ابوالفضل حسینی مدیر روابط عمومی شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو گفت: افزایش درآمد به میزان ۵٫۹درصدطی سال مالی ۹۶ نسبت به سال مالی ۹۵ ( درآمد سال ۹۵ از مبلغ ۵۶۳ر۴۷۲ میلیون ریال به مبلغ ۸۴۰ر۵۱۵ میلیون ریال ) از دیتاوردهای مدیریت جدید بوده است.

وی گفت: تشکیل کمیته وصول مطالبات ، در این راستا با پیگیری و تلاش بی وقفه ، توانسته بخش اعظمی از مطالبات مشکوک الوصول خود را با تعامل دریافت نماید. به گفته وی؛ از جمله دستاوردهای دیگر این کمیته با کاهش دوره وصول از ۱٫۷ به ۱٫۰۷ و همچنین دریافت حصه نقدی بیشتر می باشد تا شرکت از این محل نسبت به تامین نقدینگی پروژه های جاری در کوتاهترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهد.

حسینی گفت: ورود به حوزه ابزارهای نوین که در این راستا بخش طرح و توسعه شرکت در حال مطالعه و بدست آوردن بازارهای هدف می باشد. به منظور کاهش ریسک نوسانات ارزی و تعاملات ارزی نسبتاً زیاد با ذینفعان خارجی، شرکت اقدام به افتتاح حساب ارزی نموده است.

وی افزود: با توجه به سود انباشته و شرایط مناسب شرکت، طبق قوانین سازمان بورس ملزم به افزایش سرمایه می باشد که در همین راستا در حال برنامه ریزی و تهیه گزارشات توجیهی هستیم که درصورت تکمیل و تایید سهامدار عمده، از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

حسینی گفت: شرکت در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از معدود شرکت های دارای گواهی بین المللی بوده که اخیرا نیز در حوزه بازرسی لوله های آب شهری از طریق دستگاه Pipe Locator و Guided Wave در حال پیگیری جهت امتیاز و راه اندازی دستگاه مربوطه می باشد.

این مقام مسئول در رتکو گفت: سود هر سهم سال جاری شرکت بر مبنای گزارش بودجه ۹۷ مبلغ ۰۸۷ر۱ ریال پیش بینی شده است که بر اساس قراردادهای فعلی محاسبه گردیده است، اما با عقد قراردادهای جدید و با اهمیت بالا که در حال طی مراحل اداری آن هستیم و بزودی از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد، نوید سال خوبی را در جهت سودآوری شرکت می توان داد.

منبعک بورس۲۴

نوشته تیم جدید مدیریتی رتکو از جدی شدن چند قرارداد مهم و سودآور خبر داد اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.