بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

سود سهام عدالت متوفیان پس از تسویه با کارمندان تعیین تکلیف می‌شود

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

 سود سهام عدالت متوفیان پس از تسویه با کارمندان تعیین تکلیف می‌شود

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سود مربوط به کارمندان حدود ۴۵۰ میلیارد تومان بوده که بخشی از آن واریز شده و مابقی افراد به تدریج واریز می‌شود و افرادی که بعد از اعلام تاریخ گروه مربوط به خود شماره شبا ارائه کرده اند پس از راستی آزمایی شماره شبا سود به حسابشان واریز خواهد شد.

به گزارش رادیوسهام ، سید جعفر سبحانی در خصوص آخرین مراحل واریز سود سهام عدالت کارمندان گفت: سود کارمندان براساس وازیر سود توسط شرکت‌های سرمایه پذیر به تدریج به حابشان واریز می‌شود.

وی در ادامه افزود: تا به امروز حدود ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سود به حساب مشمولان واریز شده است، ولی سهم بخش کارمندان به علت تفاوت در سود و بانک‌های عامل به تدریج صورت می‌گیرد و به علت تغییر در اعداد و ارقام هنوز آمار دقیقی از رقم سود این گروه وجود ندارد.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی در توضیح مبلغ سود کارمندان گفت: سود مربوط به کارمندان حدود ۴۵۰ میلیارد تومان بوده که بخشی از آن واریز شده و مابقی افراد به تدریج واریز می‌شود و افرادی که بعد از اعلام تاریخ گروه مربوط به خود شماره شبا ارائه کرده اند پس از راستی آزمایی شماره شبا سود به حسابشان واریز خواهد شد.
سبحانی تاکید کرد: در حال حاضر بین ۳۹ تا ۴۰ میلیون نفر شماره شبای خود را به سامانه ارائه کرده اند که بخشی از این افراد سود دریافت کرده و بخشی دیگر در روز‌ها و ماه‌های آتی سود به حسابشان واریز خواهد شد.

وی در خصوص زمان واریز سود متوفیان یادآور شد: مراحل بررسی زمان واریز سود به حساب وراث در حال بررسی است و احتمالا پس از اتمام واریز سود کارمندان در مرحله نهایی زمان واریز سود متوفیان به حساب وراث بررسی و مشخص خواهد شد.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی عنوان کرد: متوفیان تا مرداد ماه سال گذشته سود سهام عدالت آن‌ها به شماره حساب خود افراد واریز می‌شود و بسته شدن حساب این افراد توسط بانک بر عهده سازمان خصوصی سازی نیست، زیرا امکان بررسی لحظه به لحظه حساب بانکی برای شناسایی متوفیان بعد از این تاریخ امکان پذیر نیست

منبع: میزان

نوشته سود سهام عدالت متوفیان پس از تسویه با کارمندان تعیین تکلیف می‌شود اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.