بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

پترول گزارش ۹ ماهه اعلام کرد

پترول گزارش ۹ ماهه اعلام کرد

دسته بندی : بورس تهران تاریخ : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به پایان اردیبهشت ۹۷ مبلغ ۱۷ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داده است که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل از زیان به سود رسید.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه ۲۰ هزار میلیون ریال منتشر کرد.

شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با انتشار عملکرد ۹ ماهه خود اعلام کرد در دوره سه ماهه سوم سال مالی منتهی به اردیبهشت ۹۷ مبلغ ۳۴۲ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۷ میلیون ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل زیان را به سود تبدیل کرد.

“پترول” در دوره ۹ ماهه مشابه سال مالی قبل مبلغ ۲ ریال زیان به ازای هر سهم اختصاص داده بود.

با افزوده شدن سود خالص به سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۴ هزار و ۲۲۶ میلیارد و ۹۶۷ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد

منبع: سنا

نوشته پترول گزارش ۹ ماهه اعلام کرد اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.