بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

در جدول زیر نظرات برخی از کارشناسان مطرح بازار در خصوص پیش بینی بازار ارز و طلا آورده شده است که می توانید به صورت خلاصه در جدول زیر مشاهده نمایید. همچنین متن کامل پیش بینی را با کلیک بر روی عکس هر شخص به صورت کامل مطالعه نمایید.

تاریختصویرنام و نام خانوادگیسِمتنظر
اسفند ماه ۹۶1 300x225 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هابانک گلدمن ساشارزش دلار آمریکا طی ماه های آینده نیز به روند نزولی خود ادامه می دهد و عملکرد ارزهای کشورهای نوظهور به مراتب بهتر از دلار خواهد بود.
اسفند ماه ۹۶157873993157264 300x199 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایعضو هیات‌رئیسه اتحادیه طلافروشانبا توجه به این‌که در ماه‌های پایانی سال معمولا خرید سکه رونق می‌گیرد این روزها حبابی در بازار سکه ایجاد شده است که پیش‌بینی می‌کنیم این حباب در ایام بعد از عید از بین برود.
اسفند ماه ۹۶gold 300x166 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاشورای جهانی طلاقیمت طلا در سال ۲۰۱۸ میلادی تحت تاثیر ۴ عامل مهم یعنی سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، قیمت دارایی‌ها، رشد اقتصادی جهان و عرضه و تقاضا قرار خواهد داشت.
اسفند ماه ۹۶300x247 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاسیدحسن حسینی‌شاهرودیعضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلسبر اساس مؤلفه‌های اقتصادی قیمت دلار می‌تواند در روزهای آینده تا حدود چهار هزار و ۱۰۰ تومان کاهش یابد.
اسفند ماه ۹۶thumbs b c 3c3c07a1d8dcc67dec08b9ed071012e6 300x169 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکمیل طیبیاستاد اقتصاد بین‌الملل دانشگاه اصفهانبا توجه به اینکه در آستانه شب عید قرار داریم تقاضا برای مسافرت های خارجی بیشتر خواهد شد و پیش بینی می شود نرخ دلار با اختلاف بالاتری نسبت به کانال ارزی در بازار عرضه می‌شود.
اسفند ماه ۹۶300x169 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هابارناباس گانتحلیلگر ارشد بانک او سی بی سیافزایش تدریجی نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا و بهبود اوضاع اقتصادی جهان موجب خواهد شد تا قیمت طلا در ماه های آینده با کاهش روبرو شود. برآورد ما این است که قیمت طلا تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی به کمتر از ۱۱۰۰ دلار خواهد رسید.
بهمن ماه ۹۶images 300x162 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد حسینیعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلسطبق مصوبه تلفیق قیمت ارز برای سال ۹۷ بین ۴هزار تا ۴۱۰۰ تومان تعیین شده است.
بهمن ماه ۹۶300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامایکل پنتورئیس صندوق سرمایه گذاری پنتو پرتفویبا افت شدید ارزش اوراق قرضه آمریکا از فصل پاییز، درخشش طلا آغاز خواهد شد .
بهمن ماه ۹۶715082 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هابهاءالدین حسینی هاشمیکارشناس بازار پولی و بانکیقیمت فعلی ارز در وضعیت متعادلی قرار دارد اما حقیقت این است که به‌دلیل اثر ندادن تدریجی نرخ تورم در قیمت ارز، جهش فعلی نرخ ارز باعث برهم زدن ساختارهای اقتصادی می‌شود و توجیهی ندارد.
بهمن ماه ۹۶04 388x242 300x187 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزبه اعتقاد تحلیلگران اقتصادی، قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار آمریکا قرار خواهد داشت.
بهمن ماه ۹۶n82627148 71797141 300x209 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاحاج اسماعیلیکارشناس مسائل اقتصادیعوامل مختلفی ازجمله فضای بین‌المللی، واردات و عدم ثبات در اقتصاد کشور، افزایش پیداکرده است و به نظر می‌رسد نرخ دلار تا ۵ هزار تومان هم افزایش پیدا کند.
بهمن ماه ۹۶300x214 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاپایگاه اینترنتی پلاتز قیمت طلا در روزهای آینده بین ۱۳۰۰ تا ۱۳۰۵ دلار در نوسان خواهد بود. این رقم در نظرسنجی ۵ ژانویه ۱۳۱۰ تا ۱۳۲۰ دلار اعلام شده بود.
دی ماه ۹۶300x214 300x214 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامرکز پژوهش‌های مجلسمرکز پژوهش‌های مجلس با تحلیل وضعیت ۹ ماهه بازار ارز، وقوع شوک ارزی تا انتهای سال را بعید دانست.
دی ماه ۹۶featured 1 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامسعود خاتونی مقام بانکیآینده بانکداری در دنیا به ارزهای دیجیتال گره خورده و نمی تواند از آن جدا شود.
دی ماه ۹۶يک نرخ از ابتدای سال 95 ؟ 300x156 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاجنس نوردویگمدیر اجرایی ارشد اگزانته دیتاما با گرایشات منفی دلار روبرو هستیم که با در نظر گرفتن این که نرخ بهره با سرعت و روند بسیار خوبی، افزایش خواهد یافت، این یک اتفاق غیرعادی است. این گرایشات قبل از ژانویه، بسیار قدرتمند شد و عامل دیگر هم این است که رشد جهانی، بسیار قدرتمند است.
دی ماه ۹۶untitled 12 300x162 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامدیر عامل موسسه سرمایه گذاری آر بی سی ولس منجمنتافزایش نرخ تورم و کاهش احتمالی شاخص سهام در بازارهای مالی ، قیمت جهانی طلا تا پایان سال جدید میلادی با افزایش روبرو خواهد شد.
دی ماه ۹۶300x205 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاآی سی بی سی بانکتورم پایین موجب خواهد شد تا بانک های مرکزی بزرگ جهان به خصوص فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره را همچنان پایین نگه دارند و این مساله به نفع قیمت جهانی طلا خواهد بود.
دی ماه ۹۶news 29843 300x162 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکارلوس آرتیگاسمدیر تجقیقات سرمایه گذاری شورای جهانی طلاسرمایه گذاران باید همواره طلا را در سبد سرمایه گذاری خود حفظ کنند و تنها زمانی اقدام به خرید طلا نکنند که ارزش سهام با کاهش روبرو می شود. طلا همواره می تواند یک سرمایه گذاری راهبردی به شمار رود.
آذر ماه ۹۶635913980891444320 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هابانک فرانسوی بی ان پی پاریباسروند قیمت جهانی طلا و نقره طی ماه های آینده صعودی خواهد بود ولی نقره عملکرد بهتری نسبت به طلا خواهد داشت.
آذر ماه ۹۶1941922 300x181 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامجیدرضا حریرینایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و چیندلار در سال‌های آتی نسبت به نرخ متوسط امسال با حدود ۱۰ درصد افزایش در بازار روبرو شود.
آذر ماه ۹۶139409101641417776625254 300x209 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکامرز بانک آلمانکامرز بانک آلمان در تازه ترین تحلیل خود اعلام کرده است که قیمت طلا در سال ۲۰۱۸ میلادی برای سومین سال متوالی با افزایش روبرو خواهد شد.
آذر ماه ۹۶untitled - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمدحسین ادیبتحلیلگر اقتصادیقیمت ارز به ٧ عامل بستگی دارد و از ترکیب آن ٧ عامل نرخ ارز شکل می گیرد؛ نخستین عامل اینکه نرخ ارز باید معادل اختلاف تورم داخل با تورم جهانی، سالانه افزایش یابد.
آذر ماه ۹۶gold l re 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزتازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که قیمت جهانی طلا احتمالا طی روزهای آینده به بیش از ۱۳۰۰ دلار در هر اونس خواهد رسید.
آذر ماه ۹۶asake 901123 as - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاعلی حیدریکارشناس بازار طلا و سکهنوسانات و هیجاناتی که در بازار سکه وجود دارد، باعث جذب سرمایه به این حوزه می شود.
آبان ماه ۹۶6764936 431 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هابوریس مکانیک رضاییتحلیلگر ارشد اقتصادی موسسه سرمایه گذاری فست مارکتسمن نسبت به عملکرد قیمت طلا در کوتاه مدت بسیار خوش بین هستم، پیش بینی می کنم قیمت طلا تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی بار دیگر با افزایش روبرو خواهد شد.
آبان ماه ۹۶20120920132419 38666 300x225 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاابوذر نجمیتحلیلگر اقتصاد بین المللدر یک ماه گذشته، دلار از ۳۸۰۰ به ۴۱۰۰ تومان رسیده است. در نظر داشته باشید دی ماه پارسال هم همین اتفاق افتاد و دلار به ۴۱۵۰ تومان رسید. ان زمان‌ هم تمایل عمومی به افزایش نرخ ارز بود.
آبان ماه ۹۶26955 207057 300x206 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایرییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانرئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح وضعیت بازار داخلی و خارجی طلا پرداخت و پیش‌بینی کرد که قیمت‌ها در روزهای آینده با ثبات و نوسان کم همراه باشد.
آبان ماه ۹۶300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هابانک گلدمن ساش آمریکارشد درآمد و ثروت در کشورهای نوظهور و در حال توسعه موجب افزایش تقاضای طلا طی سال های آینده خواهد شد و این مساله تاحد زیادی کاهش تقاضا از سوی کشورهای توسعه یافته را جبران خواهد کرد.
آبان ماه ۹۶n00546674 b 300x189 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزبرآیند پیش‌بینی تحلیلگران ‌از بی‌اقبالی طلا در هفته آینده حکایت دارد. کارشناسان با بررسی دو مولفه اساسی بازار هفته پیش‌روی فلز زرد را واکاوی کرده‌اند.
مهر ماه ۹۶27 771 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاابوذر نجمیتحلیلگر اقتصاد بین‌المللازآنجاکه صحبت‌های ترامپ، تغییری در وضعیت قبلی ایران و برجام ایجاد نمی‌کند و بانک مرکزی نیز از اواخر هفته گذشته به بازی بازار ارز وارد شده و قیمت‌ها را نسبتاً تثبیت کرده است؛ به نظر می‌رسد بازار واکنش زیادی به سخنان ترامپ نشان ندهد و چه‌بسا بزودی نرخ ارز اندکی کاهش یابد.
مهر ماه ۹۶file 299x300 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد ارباب افضلیپژوهشگر ارشد پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزیپژوهشگر ارشد پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با تاکید بر استفاده دولت از تاکتیک مهار هیجانات کاذب و شوک‌های ناگهانی در بازار ارز از سوی دولت، نرخ ۳۵۰۰ تومانی دلار در بودجه سال آینده را معقول دانست.
مهر ماه ۹۶MW EZ870 gold b ZG 20161109130257 620x330 300x160 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاسین لاسکتحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری والش تریدینگقیمت جهانی طلا که طی روزهای اخیر تحت تاثیر نتایج نشست فدرال رزرو آمریکا با کاهش روبرو شده و به کمتر از ۱۳۰۰ دلار در هر اونس رسیده، احتمالا طی روزهای آینده تحت تاثیر رشد تقاضا و خرید بار دیگر با افزایش همراه خواهد شد.
مهر ماه ۹۶3 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاجمال بحریاقتصاددان و استاد دانشگاهتک نرخی شدن ارز لاجرم تبعات تورمی را به اقتصاد تحمیل خواهد کرد، ولی چاره‌ای نیست چون مزایای ارز تک نرخی بلندمدت بوده و از مضرات کوتاه مدت آن بیشتر است.
شهریور ماه ۹۶mohamadvali aa - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاعبدلله محمدولیرییس‌ انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهراگر کسی طلا ندارد و می خواهد به امید افزایش قیمت این فلز گرانبها در کوتاه مدت، طلا بخرد، بهتر است چنین اقدامی نکند، چون در کوتاه مدت جهش زیادی در قیمت طلا تجربه نخواهیم کرد.
شهریور ماه ۹۶679913413162409 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هافایننشال تریبوندر حالی که نرخ سود بانکی در ایران با کاهش روبرو شده است، بسیاری از سرمایه گذاران با خارج کردن سرمایه های خود از سیستم بانکی، به سوی بازارهای مکان امن سرمایه گذاری مثل طلا و دلار روی آورده اند.
شهریور ماه ۹۶3994967 486 300x210 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکامران ندریتحلیلگر بازار ارزمدیریت صحیح در بازار ارز می تواند نگرانی های جامعه را نسبت به نوسانات کوتاه مدت نرخ ارز رفع کند مگر اینکه شوکی فراتر از این نوسانات در اقتصاد رخ دهد.
شهریور ماه ۹۶Fotolia 67048356 Subscription Monthly M 300x200 2 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزادامه روند نزولی ارزش دلار آمریکا و نگرانی نسبت به سیاست های پولی و نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا موجب تقویت قیمت جهانی طلا در روزهای آینده خواهد شد.
مرداد ماه ۹۶index 13 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایرییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانطبیعتاً بعد از پایان شهریور با ورود به ماه مهر دو عامل ماه محرم و بازگشایی مدارس، یک رکود مقطعی را در بازار ایجاد خواهد کرد، بنابراین بازار طلا با شرایط فعلی حداقل در چهل روز آینده از رونق نسبی برخوردار می باشد.
مرداد ماه ۹۶300x198 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاولی الله سیفرئیس‌کل بانک مرکزیفاصله بین تورم کشور ما با تورم بین‌المللی، همان درصدی است که باید نرخ ارز در بازار ایران افزایش یابد. این جمله کلیدی رئیس‌کل بانک مرکزی در یک برنامه تلویزیونی بود.
مرداد ماه ۹۶mohamadvali e - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاعبدلله محمدولیرییس‌ انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهربا توجه به وضعیت و جایگاه این کالای سرمایه‌ای، بهای طلا نسبت به سایر کالاها مسلما رشد بیشتری خواهد کرد.
مرداد ماه ۹۶572238711259359 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامرتضی ایمانی راداقتصاددان و تحلیلگر اقتصاد بین‌المللشاخص دلار در میان مدت و پس از اثر گذارى آثار روانى کوتاه مدت سیاسى ، مجددا افزایش خواهد یافت ، ولى نمی‌تواند دوباره مرز روانى ١٠٠ را بشکند. حتى ممکن است از ٩۵ هم نتواند به مدت زیادى فراتر رود.
تیر ماه ۹۶118707677840567 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاآیرا اپشتاینتحلیلگر ارشد اقتصادیقیمت جهانی هر اونس طلا تا پایان تابستان امسال بین ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار در نوسان خواهد بود.
تیر ماه ۹۶558 14 1b 300x158 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایرییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانآنطور که پیش بینی می شد رونق در بازار طلا رخ نداد و در سطح داد و ستدهای بازار داخلی تغییر محسوسی رخ نداد و این نشان می دهد که هنوز رکود اقتصادی بر معاملات حاکم است.
تیر ماه ۹۶alalam 636300880200152952 25f 4x3 300x174 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها

طلا

تحلیلگران بانک آمریکایی مریل لینچطلا هنوز می تواند در شش ماه دوم امسال در بازارهای بین المللی درخشش خیره کننده ای داشته باشد و با افزایش چشمگیری روبرو شود.
تیر ماه ۹۶177765914154596 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاغلامعلی کامیابمعاون ارزی بانک مرکزیچشم اندازی که برای بازار ارز ترسیم کرده ایم از یک سو حفظ ثبات بازار ارز و کنترل نوسانات ارزی و از سوی دیگر احیای نظام ارزی تک نرخی و تلاش برای حفظ پایدار آن است.
تیر ماه ۹۶60347 137 1 300x199 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایرییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانرئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن تحلیل بازار جهانی و داخلی طلا و سکه پیش‌بینی کرد که قیمت‌ها در آستانه تعطیلات عید فطر وضعیت متعادل و باثباتی خواهد داشت.
خرداد ماه ۹۶MD image fullsize 5c6744ec 292e 45a0 afbb 9f1f2b8b3f9d 088a4bf0 3fe3 4862 b2f3 9448d417bce6 main full min 1 300x164 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکامرز بانکقیمت جهانی طلا تا سه ماه پایانی امسال افزایش خواهد داد و به بیش از ۱۳۰۰ دلار در هر اونس خواهد رسید.
خرداد ماه ۹۶13950113121639304776203 300x200 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزتازه ترین نظرسنجی کیتکو از کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا با افزایش روبرو خواهد شد.
خرداد ماه ۹۶85080 629 300x225 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاادوارد مایرتحلیلگر موسسه خدمات مالی اف.سی استونتقاضای طلا همچنان بالا خواهد بود و ممکن است قیمت طلا در هفته های آینده افزایش پیدا کند.
خرداد ماه ۹۶Capture 1 300x237 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایرییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانتا چند روز آینده ماه مبارک رمضان آغاز می شود و در این ماه اغلب به جز چند روز اول شرایط بازار رفته رفته بهتر می‌شود. اما فصل تابستان شرایط بهتری را در بازار ایجاد می کند و بازار طلا و سکه هم همپای بسیاری از بازارها در فصل تابستان با رونق بیشتری همراه خواهند بود.
اردیبهشت ماه ۹۶0 3 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاافشین نبویتحلیلگر برجسته موسسه ام کی اس سوییس منتظر آن هستم که طلا را در قیمت های پایین خریداری کرده و در قیمت های بالاتر بفروشم. به نظر من تثبیت قیمت طلا در روزهای آینده در محدوده ۱۲۶۰ تا ۱۲۸۵ دلاری منطقی تر خواهد بود.
اردیبهشت ماه ۹۶Untitled picture 2 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاموسسه مالی سوسدنطبق آخرین پیش بینی های خود اعلام داشت: پیش بینی های جدید از کاهش قیمت طلا در سال ۲۰۱۷ میلادی قیمت جهانی طلا در سه ماه دوم ۲۰۱۷ به کمتر از ۱۳۰۰ دلار در هر اونس خواهد رسید مگر اینکه تشدید تنش های سیاسی بین المللی موجب افزایش تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای این فلز زرد شود.
اردیبهشت ماه ۹۶Capture 1 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایرییس اتحادیه طلا‌ و‌ جواهررئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه در هفته گذشته عنوان کرد که انتخابات ریاست جمهوری تاثیر مستقیمی بر بازار داخلی طلا و سکه ندارد.
اردیبهشت ماه ۹۶Untitled picture 2 2 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاجمعی از کارشناسان بازار ارزکارشناسان اقتصادی معتقدند که به منظور مدیریت بازار ارز، می‌بایستپیش‌بینی جمعی از کارشناسان از بازار ارز در سال ۹۶ روش نرخ‌گذاری دستوری کنار گذاشته شده و به جای آن قیمت‌گذاری شناور با روش علمی جایگزین شود.
اردیبهشت ماه ۹۶2868833 361 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاعبدلله محمدولیرئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی اعلام برخی شاخص‌های اقتصادی و تنش‌های سیاسی بین المللی نرخ طلای جهانی را افزایش داده است و این احتمال وجود دارد که قیمت سکه و طلا تا ماه آینده نیز بالاتر برود.
فروردین ماه ۹۶0 4 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها پایگاه اینترنتی فوربس تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که روند صعودی قیمت این فلز گرانبها احتمالا طی ماه های آینده نیز ادامه خواهد یافت.
فروردین ماه ۹۶Capture 2 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزکارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی بر این باورند که قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده نیز به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.
فروردین ماه ۹۶Untitled picture 13 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایرییس اتحادیه طلا‌ و‌ جواهر بازار جزییات قیمت سکه به روایت رییس اتحادیه طلا و جواهر سکه حباب دارد و قیمت واقعی سکه تمام بهار آزادی را یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عنوان کرد.
فروردین ماه ۹۶Capture 4 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمدرضا شریعت پناهیعضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر کشورفرآیند تبدیل هر یک کیلو طلا به مصنوعات طلا برای ۲۵ نفر شغل ایجاد می کند.
فروردین ماه ۹۶0 3 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزکارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی بر این باورند که قیمت طلا طی روزهای آینده تحت تاثیر کاهش ارزش دلار آمریکا، با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد.
اسفند ماه ۹۵31387 735 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمد کشتی آرایرییس اتحادیه طلا‌ و‌ جواهربا وجود کاهش قیمت طلا در بازار جهانی، سکه تا پایان سال قصد کاهش ندارد.
اسفند ماه ۹۵Capture 1 2 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاجهان اقتصاد نیاز به نقدینگی پایان سال با نزدیک شدن به عید نوروز‌ نیز فشار مضاعفی را بر قیمت‌های بازار آتی سکه وارد نموده است.
اسفند ماه ۹۵Capture - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکامرز بانک آلمانکامرز بانک آلمان پیش بینی کرده است که سرمایه گذاران بین المللی طی چند ماه اینده نیز به خرید طلا ادامه خواهند داد و نگرانی ها و تنش های سیاسی و اقتصادی موجب افزایش تقاضا برای طلا خواهد شد.
اسفند ماه ۹۵Capture 2 2 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزبرخی از تحلیلگران انتظار دارند اونس طلا در هفته پایانی فوریه به مرز ۱۲۷۰ دلار نزدیک شود؛ حتی برخی معتقدند اونس در ماه مارس به کانال بالاتر ۱۳۰۰ دلار خواهد رفت.
بهمن ماه ۹۵6666 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامرتضی ایمانی‌راداقتصاددان و تحلیلگر اقتصاد بین‌المللبر اساس بررسی های انجام شده در یک ماه گذشته برآورد من از نرخ ارز در سال ۹۶ حداقل ۴۵٠٠ تومان است و با توجه به شرایط خاصی که بر خواهم شمرد این مبلغ ممکن است تنها یک کف باشد.
بهمن ماه ۹۵images 2 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمود جامسازکارشناس اقتصادیدر کشور ما هیچ گاه نرخ ارز واقعی نبوده است. تعیین نرخ ارز واقعی بر اساس مقایسه میزان خرید، این امکان را می دهد تا برابری واقعی قدرت خرید ارز دو کشور در طی زمان مقایسه و روند بلند مدت نرخ ارز ارزیابی شود.
بهمن ماه ۹۵Untitled picture 15 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هادیوید روشهاستراتژیست جهانی شرکت مشاوره اقتصادی-مالی ایندیپندنت استراتژیقیمت طلا تا یایان سال ۲۰۱۷ حدود ۶ درصد افزایش می یابد، زیرا سرمایه گذاران به دنبال حفاظت از دارایی خود در برابر افزایش ریسک های سیاسی ناشی از تصمیم های «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا هستند.
دی ماه ۹۵1 3 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزاونس طلا هفته گذشته تا بهای ۱۱۹۷ دلار بالا آمد تا کارشناسان حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران خرد انتظار ادامه رشد قیمت‌ها در سومین هفته ژانویه را داشته باشند.
دی ماه ۹۵1 1 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هارضا مجیدزادهاقتصاددانبا توجه به فاصله اندک تا انتخابات و فاصله بسیار کمتر تا شروع تبلیغات و مناظره‌های نامزدهای انتخاباتی، انتظار می‌رود که نرخ ارز و به طور کلی شرایط اقتصادی، یکی از محورهای اصلی رقابت‌ها برای جلب‌نظر رای‌دهندگان میانی باشد.
دی ماه ۹۵Untitled picture 3 2 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامرتضی ایمانی‌راداقتصاددان و تحلیلگر اقتصاد بین‌المللدلار امریکا در سال ٢٠١٧ کماکان یک پول پر قدرت باقى خواهد ماند. قدرت دلار امریکا اساسا وابسته به احتمال افزایش نرخ بهره در امریکا در چندین نوبت است.
دی ماه ۹۵Untitled picture 6 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هامحمود اللهیاریاقتصادداندلیل طبیعی اقتصادی برای رشد نرخ ارز وجود ندارد و بررسی‌ها نشان می‌دهد دولت به دنبال توسعه صادرات، کاهش واردات و عقیم‌سازی پایه پولی و نقدینگی ایجاد شده با ابزار نرخ ارز است.
آذر ماه ۹۵Untitled picture 3 3 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هااسداله عسگراولادیعضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایرانافزایش نرخ ارز که درهفته‌های اخیر شاهد آن هستیم، نمی‌تواند برای اقتصاد مفید و مثبت باشد.
آذر ماه ۹۵untitled-pictureمحمد کشتی آرایرئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهردر روزهای آینده قیمت جهانی طلا با تغییری روبرو نباشد و افزایش احتمالی تقاضا در بازار داخلی به دلیل متعادل بودن با وضعیت عرضه، منجر به افزایش نرخ طلا در بازار داخلی نشود.
آذر ماه ۹۵untitled-pictureولی الله سیفرئیس کل بانک مرکزیافزایش نرخ ارز در روزهای اخیر یک شوک انتظاری است و پایدار نخواهد بود، گفت: بانک مرکزی از تمامی تلاش خویش جهت مهار این نوسانات و هدایت نرخ ارز در مسیر اصولی و پایدار خود بهره خواهد جست.
آذر ماه ۹۵untitled-pictureمارک بریستورئیس شرکت معدنی رندگلدقیمت طلا طی ۶ تا ۹ ماه آینده بسیار نوسان خواهد داشت ولی در نهایت نیروهای ساختاری بازار موجب خواهد شد تا قیمت طلا با افزایش چشمگیری در بلندمدت روبرو شود.
آبان ماه ۹۵untitled-pictureعلی دهدشتیمدیرعامل سرمایه گذاری پارندبا توجه به انتظار برای افزایش هزینه های دولت در ماه‌های پایانی امسال و تقویت دلار در بازار های جهانی ارز، به نظر می رسد بانک مرکزی با استفاده از این فرصت برای رشد نرخ دلار در شیبی ملایم تا اسفند ماه امسال دست بکار شده است.
آبان ماه ۹۵untitled-pictureمحمد کشتی آرایرئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر التهاب در بازار طلا و سکه تا اعلام شاخص‌های اقتصادی آمریکا پابرجاست
آبان ماه ۹۵untitled-pictureمرتضی ایمانی‌راداقتصاددان و تحلیلگر اقتصاد بین‌المللتعیین نرخ جدید بهره آمریکا بر روی نرخ بهره روى نرخ برابرى دلار و سایر ارزها اثر می گذارد.
آبان ماه ۹۵untitled-pictureمجتبی خسروتاجقائم مقام بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت کمتر کشوری در دنیا وجود دارد که در معاملات طلا مالیات بر ارزش افزوده لحاظ کند، چرا که طلا همانند وجه نقد است و ما باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کنیم.
مهر ماه ۹۵downloadاکبر کمیجانیقائم‌مقام بانک مرکزیقائم‌مقام بانک مرکزی از تکمیل فرآیند یکسان‌سازی نرخ ارز تا پایان امسال خبرداد و گفت: بار تامین مالی بخش عمده‌ای از کالاهای وارداتی از ارز رسمی به ارز بازار آزاد منتقل شده است.
مهر ماه ۹۵imagesکیتکو نیوزبرخی تحلیلگران معتقدند که آمارهای اشتغال آمریکا می تواند موجب افزایش قیمت طلا در روزهای آینده شود و برخی دیگر کاهش قیمت طلا را موقتی دانسته و اعلام کرده اند که قیمت این فلز زرد در ادامه با افزایش روبرو خواهد شد.
مهر ماه ۹۵untitled-pictureمحمد کشتی آرایرئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهررئیس اتحادیه طلا و جواهر با بررسی بازار طلا و پیش بینی روند آتی آن از کاهش تقاضا و خالی شدن حباب قیمتی سکه های کوچک خبر داد.
شهریور ماه ۹۵imagesجفری گوندلاچرئیس موسسه سرمایه گذاری دوبل لاین طلا بهترین سرمایه گذاری در شرایط کنونی اقتصاد جهانی است و افزایش تقاضای سرمایه گذاری موجب خواهد شد تا قیمت هر اونس طلا تا ۱۴۰۰ دلار افزایش یابد.
شهریور ماه ۹۵0 2 1 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها ابوالحسن خلیلیعضو سابق هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهراندر صورتی که آزادسازی نرخ ارز تا پایان سال اتفاق بیفتد، اثرگذاری آن روی قیمت ارز بیش از این اعداد و ارقامی نخواهد بود که امروز با آن مواجه هستیم.
شهریور ماه ۹۵0 5 - پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاکیتکو نیوزآخرین نظرسنجی کیتکو از تحلیلگران نشان می‌دهد که عمده صاحب‌نظران بازار فلز زرد در انتظار کاهش بیشتر قیمت‌ها در هفته جدید کاری هستند.
شهریور ماه ۹۵Untitled pictureپایگاه اینترنتی سی کینگ آلفابرخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورندپیش بینی نسبت به کاهش احتمالی خرید طلا از سوی بانکهای مرکزی جهان که میزان خرید طلا توسط بانکهای مرکزی جهان در سال ۲۰۱۶ میلادی کمتر از حد انتظار و پیش بینی های مطرح شده خواهد بود
مرداد ماه ۹۵Untitled pictureجیم ریکاردز تحلیلگر ارشد اقتصادیسرمایه گذاران با توجه به اجرای سیاست های انبساطی پولی از سوی بانکهای مرکزی جهان و افزایش احتمالی نرخ تورم طی ماه های آینده، اقدام به خرید طلا کنند.
مرداد ماه ۹۵31387_735محمد کشتی آرایرئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهردر روزهای پایانی هر هفته، پیش از اعلام شاخص های مهم اقتصادی آمریکا و انگلیس، معمولا پیش بینی هایی ارایه می شود که همین موضوع می تواند عاملی برای نوسان در بازار طلا باشد.
مرداد ماه ۹۵Untitled pictureکیتکو نیوزخوش‌بینی بازار به افزایش قیمت طلا در هفته جاری
مرداد ماه ۹۵Untitled pictureامیر خدیوی کارشناس بازارپول با ورود بانک‌ها به بازار ارز قطعاً از نظر روانی قیمت دلار بالاتر خواهد رفت.
مرداد ماه ۹۵Untitled pictureبهاء‌الدین حسینی‌ هاشمیکارشناس پولی و بانکیخرید و فروش ارز توسط بانک‌ها مقدمه‌ای برای تک‌نرخی شدن ارز است و به این ترتیب نوسانات کمتری در بازار ارز به وجود خواهد آمد
مرداد ماه ۹۵Untitled pictureتحلیلگران اقتصادی موسسه جی اف ام اس افزایش چشمگیر تقاضای سرمایه گذاری طلا در کشورهای غربی تاثیر مهمی بر رشد فزاینده قیمت طلا در ماه های اخیر داشته است.
مرداد ماه ۹۵57299812کیتکو نیوزکارشناسان و سرمایه گذاران نظر مشابهی درباره جهت حرکت طلا در هفته جاری دارند و خوش بینی بالایی در هر دو گروه نسبت به افزایش قیمت این فلز ارزشمند وجود دارد.
تیر ماه ۹۵Untitled-picture-4محمد کشتی آرایرئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهربررسی تأثیرات اتفاق های سیاسی و اقتصادی بین المللی بر بازار ارز و طلا
تیر ماه ۹۵Untitled pictureآوی گیلبرتتحلیلگر ارشد اقتصادیقیمت طلا این پتانسیل را دارد که در کوتاه مدت با افزایش بیشتری روبرو شود و روند صعودی خود را طی دهه های آینده نیز دنبال کند.
تیر ماه ۹۵Untitled pictureموسسه سرمایه گذاری بلک راکطلا در شرایط کنونی بهترین کالا برای پوشش خطر سرمایه گذاری است و به نظر می رسد قیمت آن با رشد فزاینده بیشتری روبرو خواهد شد.
تیر ماه ۹۵Untitled pictureمحمد کشتی آرایرییس اتحادیه کشوری طلا و جواهرطلا در ۱۸ ماه آینده رکورد می زند
تیر ماه ۹۵Untitled pictureسهراب اشرفیتحلیلگر بازار طلا و ارزکاهش قیمت ارزها به این دلیل است که تمام ارزها در مقایسه با دلار سنجیده می‌شوند و برابری آنها پایه است، بنابراین در مقابل ریال کاهش قیمت دارند.
تیر ماه ۹۵Untitled pictureکیتکو نیوزنظرسنجی کیتکو نشان می دهد که قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر نگرانی های مربوط به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا روند صعودی را دنبال خواهد کرد.
خرداد ماه ۹۵Untitledرویترزدر بازار کامکس نیویورک نیز هر اونس طلا با ۰٫۳ درصد کاهش به بهای یک هزار و ۲۶۸ دلار در هر اونس معامله شد.
دی ماه ۹۴45dموسسه سرمایه گذاری یو بی اسطلا می تواند مکان امنی برای سرمایه گذاری تبدیل شود و در شرایط کنونی بهترین سرمایه گذاری خواهد بود.
دی ماه ۹۴656عبادالله محمد ولیرئیس اتحادیه صادرکنندگان و تولید کنندگان طلاافزایش قیمت ارز مقطعی است و قیمت ارز ثبات یافته و متعادل می شود.
دی ماه ۹۴weweسید کمال سید علیمعاون سابق ارزی بانک مرکزیمصاحبه اختصاصی با رادیوسهام در خصوص ارز تک نرخی و تأثیر ان بر اقتصاد
دی ماه ۹۴45dکیتکو نیوزدر سال ۲۰۱۶ قیمت جهانی هر اونس طلا به کمتر از ۱۰۰۰ دلار افت خواهد کرد.
دی ماه ۹۴uilfغلامحسین طاهریکارشناس اقتصاد بین المللیپس از برجام قیمت طلا و دلار پس از شوکه موقتی، نوسان کوچک خواهد داشت که این نوسان تابعی از اقتصاد بین الملل خواهد بود.

حتما بخوانید : پیش بینی ۶۹ نفر از بزرگان بورس از آینده بازار

نوشته پیش بینی ۷۴ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.