بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه سشمال

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه سشمال

دسته بندی : بورس تهران تاریخ : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه سشمال

شرکت سیمان شمال در مجمع عمومی عادی سالانه خود برای هرسهم ۱۶۵ریال سود اختصاص داد.

به گزارش رادیوسهام ، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان شمال برای تصویب صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۶برگزار شد. در این جلسه فاطمی به‌عنوان رییس مجمع انتخاب شد. در ابتدا صفریان؛ مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیات مدیره پرداخت و گفت: «سشمال» در سال مالی ۹۶ اولین شرکتی است که فروش اینترنتی دارد.

مدیرعامل «سشمال» افزود: شرکت از سال ۹۴ از لیست صنایع آلایندگی خارج شد که در غیر این صورت جریمه های سنگینی را متحمل می شد.

کاهش بدهی به تامین اجتماعی تا یک میلیارد ریال

صفریان در رابطه با بدهی به تامین اجتماعی افزود: حدودیک میلیارد و۷۰۰میلیون تومان بدهی داریم که با بررسی های انجام شده و مدارک موجود آن را به کمتر از یک میلیارد تومان رساندیم.

وی در رابطه با تولید سیمان سفید افزود: در سال ۹۷ را در صورت رضایت بخش بودن تولید ازمایشی امکان تولید سیمان سفید داریم.

در ادامه این جلسه گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت به مجمع ارایه شد. در بند ۴ به سرفصل های دریافتنی های تجاری و غیر تجاری اشاره شده که شرکت
اعلام کرد بخش عمده این موضوع مربوط سنوات قبل می باشد که شرکت شکایت کرده و رای دادگاه نیز صادر شده و منتظر اجرای آن هستیم.

در بند۱۰ نیز به کاهش ارزش بازار سرمایه گذاری های بلند مدت اشاره دارد که شرکت در پاسخ گفت: پرتفوی شرکت در مجموع مثبت است و تنها دو سه شرکت کوچک زیان ده هستند که تاثیر نامحسوسی دارند.

در بند ۱۳ به عدم پرداخت سودتقسیمی تا مدت مقرر خبر داد که رییس مجمع تکلیف کرد که این بند حداکثر تا آخر فروردین موضوع حل شود.

در پایان این جلسه روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد و پس از تصویب صورت های مالی مورد گزارش سهامداران به تقسیم سود۱۶۵ریال سود به ازای هر سهم رای دادند.

منبع: پاسارگادتحلیل

نوشته گزارش مجمع عمومی عادی سالانه سشمال اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.