بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه قنیشا

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه قنیشا

دسته بندی : بورس تهران تاریخ : پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه قنیشا

شرکت قند نیشابور در مجمع عمومی عادی سالانه برای هرسهم ۳۶ریال سود تقسیم کرد.

به گزارش رادیوسهام ، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت قند نیشابور برای تصویب صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۶برگزار شد.

در این جلسه آیت اللهی به‌عنوان رییس مجمع انتخاب شد. در ابتدا تقی علی اکبرزاده؛ مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیات مدیره پرداخت و پس از آن به سوالات سهامداران پاسخ داده شد. در پایان نیز گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارایه شد.

اکبر زاده ابتدا به بررسی وضعیت صنعت طی چند سال گذشته از قبیل کمک دولت به افزایش تولید داخلی، جلوگیری از واردات و افزایش تولید چغندر قند در کنار کاهش سطح زیر کشت اشاره کرد.

وی واردات شکر را در سال های قبل با قیمت ارزان را بزرگترین مانع رشد دانست که با توجه دولت این موانع برداشته شد.

پس از آن به برنامه های شرکت جهت تامین مواد اولیه، طرح های اجرا شده و برنامه های آتی شرکت پرداخت.

مدیر عامل این شرکت در مورد افزایش تولید قند و شکر گفت: تولیدات از ۷۵۲هزارتن در سال ۱۳۹۴ به ۸۶۰ هزار تن در سال ۱۳۹۵ افزایش یافت که این اتفاق در کنار کاهش سطح زیر کشت رخ داده و تولید قند به ازای هر هکتار از ۹ تن به ۹٫۱ تن رسیده است.

خرید چغندر از غرب کشور

وی ادامه داد: بدلیل کمبود بارش شرکت درصدد خرید چغندر از غرب کشور است. همچنین به ازای هر تن تولید شکر ۰٫۸ مترمکعب گاز مصرف می شود.

انتقال سند زمین های شرکت صورت نگرفته است

در ادامه گزارش حسابرس قرائت شد که گزارش از نوع مشروط بود. در خصوص زمین های شرکت سوال شد که مدیریت شرکت اعلام کرد که ۶۰۰ متر زمین شرکت دیوار کشی شده است ولی انتقال سند صورت نگرفته است.

در پایان این جلسه روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد و پس از تصویب صورت های مالی مورد گزارش سهامداران به تقسیم سود۳۶ریال سود به ازای هر سهم رای دادند.

منبع: پاسارگادتحلیل

نوشته گزارش مجمع عمومی عادی سالانه قنیشا اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.