بورس ریپورت - اخبار و آموزش و مقالات بورس،بورس،اخبار بورس،آموزش بورس،خبر اقتصادی،پول،پول و بورس،سرمایه گذاری در بورس،بورس ایران،بورس تهران،بورس مشهد،اخبار پدیده،اخبار علمی آموزشی فرهنگی

گزینه انحلال درباره پلی اکریل فعلا مطرح نیست|پیگیری آخرین وضعیت شرکت

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

 گزینه انحلال درباره پلی اکریل فعلا مطرح نیست|پیگیری آخرین وضعیت شرکت

صابر جعفر وند رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی در خصوص اوضاع و احوال شرکت پلی اکریل اصفهان گفت: همه شرکت های مشمول ماده ۱۴۱ طبق قانون مجمع برگزار می کنند و در مورد انحلال یا ادامه فعالیت تصمیم گیری می کنند

آخرین وضعیت شرکت پلی اکریل پیگیری شد.

به گزارش رادیوسهام ، صابر جعفر وند رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی در خصوص اوضاع و احوال شرکت پلی اکریل گفت: همه شرکت های مشمول ماده ۱۴۱ طبق قانون مجمع برگزار می کنند و در مورد انحلال یا ادامه فعالیت تصمیم گیری می کنند.

وی افزود: البته در برخی موارد انحلال شرکت به نفع سهامدار است گرچه در مورد پلی اکریل ، اطلاعات دقیقی در دست ندارم که آیا انحلال به نفع سهامدار است یا خیر؟

این مقام مسئول در سازمان بورس گفت:تا زمانی که سهامداران به نتیجه نرسند ادامه فعالیت شرکت به ضرر شرکت است انحلال صورت نمی گیرد و عمدتا در مورد بیشتر شرکت ها به همین صورت است.به طور معمول پس از برگزاری مجمع برای ادامه فعالیت با توجه به زیان شرکت ، نسبت به کاهش یا افزایش سرمایه تعیین تکلیف می شود.

از این مقام مسئول در سازمان بورس و اوراق بهادار پرسیدیم که در صورت انحلال هر شرکتی ، دارایی های آن چگونه تقسیم می شود؟که گفت: سهامداران شرکت آخرین ذی نفعان برای دریافت منافع هستند. یعنی ابتدا مطالبات شرکت تسویه می شود و سپس منافع باقی مانده برای سهامدار است.

وی گفت: البته در مورد پلی اکریل امیدواریم به این مراحل نرسد کما این که تا کنون اطلاعاتی مبنی بر انحلال نداشته ایم و چنین گزینه ای فعلا مطرح نیست.

منبع: بورس۲۴

نوشته گزینه انحلال درباره پلی اکریل فعلا مطرح نیست|پیگیری آخرین وضعیت شرکت اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.